Harcama İtiraz Formu Oluşturucu – Tüm Bankalar İçin

Yoğun istek üzerine harcama itiraz formu oluşturma sayfamız eklenmiştir.

Aşağıdaki formu doldurarak harcama itiraz formunuzu oluşturabilirsiniz.“Oluştur” tuşuna 1 kere tıkladıktan sonra bir müddet bekleyiniz.

Daha sonra açılacak sayfada oluşturmuş olduğunuz formu bilgisayarınıza veya cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Formu indirdikten sonra kontrol ediniz ve çıktısını alarak her sayfasını imzalayıp bankanızın harcama itiraz biriminin faksına veya mailine gönderiniz.

Lütfen kendi güvenliğiniz için; aşağıdaki formu doldururken, banka kartı veya kredi kartınızın görüntüsünü HİÇBİR ŞEKİLDE EKLEMEYİNİZ. Harcama itiraz formlarında kartınızın ilk 6 ve son 4 rakamını belirtmeniz yeterli olup, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gibi bölümler bankalar tarafından KESİNLİKLE TALEP EDİLMEZ. Sizden bu gibi hassas kart bilgilerini talep eden kişileri derhal yetkili makamlara bildirmenizi tavsiye ederiz.

NOT: Buradan form oluşturmanız, harcama itirazı işlemlerini başlattığınız anlamına gelmeyecektir. Bu form tamamen size yardımcı olmak maksadıyla oluşturulmuştur. Bu formu veya bankanızın kendisine ait olan harcama itiraz formunu doldurup imzaladıktan sonra mutlaka bankanız ile iletişime geçerek formu bankanıza faks / email veya elden teslim ediniz. Aksi hâlde sadece bu formu doldurmakla harcama itirazı işlemlerinizin başlaması söz konusu olmayacaktır. www.harcamaitirazi.com bankaların resmi harcama itirazı portalı değildir ve yalnızca insani bir bilgilendirme / yardımlaşma platformudur.

 

Buna da Göz Atın

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Yayınları

Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nin harcama itirazları konusunda düzenlediği bir kılavuz mevcuttur. Bu kılavuza aşağıdaki adresten …